Might & Magic Heroes Online – recenzja gry

Szukasz dobrej gry na przeglądarkę w konwencji fantasy? Jeśli tak, chętnie zagrasz w Might & Magic Heroes Online. To gra, która złapała za serce niejednego gracza, szukającego dobrej rozrywki w internecie, to również gra, która urzekła nas.
Oparta jest na kultowych Heroesach, a każdy gracz wcielić może się w jednego z licznych bohaterów i stanąć do walki przeciw tajemniczemu Zakonowi Pustki.
Gra jest interesująca zarówno dla osób, które uwielbiają samotne kampanie, jak i dla tych, które uwielbiają działanie kolektywne. Might & Magic Heroes Online umożliwia wybranie obu tych sposobów gry i zanurzenie się w fantastycznym świecie. Wszystko zależy od temperamentu gracza oraz od jego preferencji.

Gra zachwycić może nie tylko ciekawą formą fabularną, ale i warstwą graficzną. Zapewniają to świetne efekty oraz piękne widoki, jakie ufundowali miłośnikom gier fantasy twórcy gier.
Niemałą rolę odrywa tu również turowy system walki, który mocno uatrakcyjnia przebieg rozgrywki.

Duży atut Heroes’ów, to spora rozwojowość gry. Dzięki temu, gracz, który podejmie się udziału w rozgrywce, zaskakiwany jest przez twórców gry częstymi zmianami, które mocno uatrakcyjniają prowadzoną kampanię. Nie są to tylko zmiany dotyczące strony graficznej, czy czysto estetycznej, ale i zmiany mające spore znaczenie dla samego przebiegu tury. Nowe funkcje, nowe zmiany w MMHO, ulepszanie bohatera i jego artefaktów, etc., to tylko niektóre z możliwości jakie dodawane są przez twórców gry. A dzięki temu, nawet gracz, który uczestniczy w rozgrywkach Might & Magic Heroes od dłuższego czasu nie czuje znużenia, będąc ciągle zaskakiwany nowymi atrakcjami w grze.